GLAS OCH KERAMIK / Mat- och kaffeserviser / Tallrikar 15154041
nr 1515 4041
Tallrikar
Med mera, 6 delar, Kina. Diameter: 12-24 cm
Kondition: nagg, slitage
Utrop:
600 kr
Såld:
450 kr
måndag 16 januari 2023
kl 18:41:53
150 kr
200 kr (Budbetjänt)
300 kr
350 kr (Budbetjänt)
400 kr